קטלוג המשחקים
ילדים ומשפחות
Children and families
SMASHBOX ARENA
משחק רב משתתפים ממכר , ניתן לשחק 3 על 3 , 2 על 2 או אחד נגד אחד , כל האמצעים כשרים על מנת לנצח.
Egg Teacher VR
מבחן הרפלקסים שלך. אתגרים שונים הדורשים מהירות ודייקנות במהלך לימודים בכיתות כמו שהמרצה הוא ביצה
Google Spotlight Stories- Piggy
החזרזיר המתאמן פוגש עוגה טעימה במיוחד. האם ייכנע לפיתוי ? לא בזמן שאתה צופה !
PaintLab
צייר או פסל יצירות משלך ב3D , שחק והשתעשע עימם במציאות מדומה !
Wild West VR
עמוק בתוך המערב הפרוע. יש לך 2 נשקים בלבד. האם תצליח לשרוד את הסביבה המערבית וגלי התקיפות שבאים לעברך ומנסים לחסלך ?
Job Simulator
בעולם שבו רובוטים החליפו את כל המשרות האנושיות, צעדו לתוך "סימולטור העבודה" כדי ללמוד איך זה היה 'לעבוד'.
VR SUPER SPORTS
משחק מגניב שמורכב ממספר משחקים לדוגמה באולינג,כדורגל,כדורסל,בייסבול, קארטינג ועוד..
Space Pirate Trainer
זוכרים את כל אותם משחקי הארקייד הקלאסיים והמגניבים ? עכשיו תארו לכם את זה במציאות מדומה! כאשר מאות כלי טיס מנסים להוריד אתכם תצטרכו לחמוק ולירות בחזרה תוך כדי תנועה בלתי מפסקת
Snow Fortress
להחיות מחדש את הילדות בעזרת משחק ממכר של זריקת כדורי שלג , תבנה את המבצר שלך והגן על עצמך מפני חבריך שינסו לפגוע בך.
Show More
ספורט וחוויות
Sports games and virtual reality experiences
Beat Saber
משחק קצב ייחודי שבו המטרה שלך היא לחתוך את הפעימות (אשר מיוצגים ע"י קוביות קטנות) כאשר הם באים לכיוונך. כל פעימה מציינת איזה חרב אתה צריך להשתמש וגם את הכיוון שאליו אתה צריך להתאים. בעת חיתוך הקוביות והתחמקות מהמכשולים השחקנים למעשה זזים בריקוד. כל חתך נתמך על ידי צליל ואפקטים חזותיים על מנת להדגיש את הקצב.
Creed: Rise to Glory
האם יש לך מה שנדרש בשביל להפוך לאלוף? בואו לגלם את אדיסון קריד בדרך לתהילה בעולם האגרוף, המשחק מביא את הסרט לעולם המציאות המדומה בצורה מושלמת.
fruit ninja vr
המשחק המוכר והממכר מהסלולר מגיע למציאות המדומה , תתפסו את החרבות והתחילו לחתוך את הפירות בדרך לשבירת שיאים חדשים!
electronauts
תשקיע בעצמך במשחק אינטראקטיבי קולי תיצור שיר בסביבה שאתה בונה הכוללת רמיקסים "מפרקים את הסט" ושם אתה יכול לבטא את עצמך כמו שלא עשית לפניי .במשחק יש לך הופעות , משחק מוזיקלי קסום במציאות מדומה .
Project Rampage VR
"משחק המציאות המדומה הרשמי של הסרט RAMPAGE בכיכובו של דוויין ג'ונסון !
כשגדול פוגש גדול יותר .... ליצור מוטציות מפלצות באמצעות טכנולוגיית CRISPR במעבדה של אנרג'ין, לפזר ולהשמיד הרס ברחבי העולם... הפכו לג'ורג, ראלף וליזי בזמן שאתם רצים, מטפסים, זורקים ומנפצים את דרככם ברחבי שיקגו ופריז . השלימו אתגרים וצברו נקודות ע""י הריסה של הסביבה שלכם.
"
VR SUPER SPORTS
משחק מגניב שמורכב ממספר משחקים לדוגמה באולינג,כדורגל,כדורסל,בייסבול, קארטינג ועוד..
The Gallery - Episode 1 Call of the Star
"הודעה מוזרה שהשאירה אחותך התאומה אלזי תמשוך אותך למסע מסתורי מלא בדמויות מוזרות, נוכחות מרושעת והרפתקה.
לאורך הדרך יסייע לך פרופסור מועיל אשר עשוי להיות לו מניע נסתר משלו. החיפוש אחר אלזי יוביל אותך למכונה קוסמית המפעילה
כוח מדהים והיא תבחן את רצונך כנגד כוחותיו של דמות הצללים השכונת בתוכו."
Battle of Kings
קרב המלכים הוא משחק אסטרטגיה שבו עלייך להוכיח את המיומנות והאסטרטגיה שלך על מנת להגן על המבצר , אך אתה לא יכול לנצח רק ע"י הגנה על הממלכה . עלייך לשדרג את הצבא שלך , לפתח את הכלכלה כדי להביס את כוחות האויב.
Volcano Eruption
חוויית VR קצרה ומתוקה של צפייה בסצינת הר געש תת-מימי הופכת לרשת איים. אין צורך בתזוזה רק לשבת וליהנות מההצגה.
Show More
יריות ואקשן
Shooting games and action
War Dust
עם 64 חיילים בשדה הקרב, המשחק ייקח אותך לתוך הקרבות המקוונים הגדולים ביותר שנעשו אי פעם בVR
שמציעות ארסנל ענק של רובים וכלי רכב. סולידריות, יריבות, שיתוף פעולה ועימות: ליהנות ממציאות וירטואלית מנקודת מבט חדשה
Raw Data
התאגיד עדן שולט בעולם , חבורת האקרים בשם SyndiK8 גילו שהדור החדש של הרובוטים שעדן מייצרים לא כל כך תמימה , המשימה שלנו היא לחדור לעדן לגנוב את כל הנתונים אודות הפרויקט ולגלות מה באמת עומד מאחורי המזימה.
QuiVR Vanguard
השתמש בחץ וקשת על מנת לשמור על הטירה מפני מפלצות שונות ומפחידות
Skyfront VR
משחק של ירי בגוף ראשון שנבנה במיוחד עבור מציאות מדומה, אחד המשחקים היותר מושקעים ונחשקים בעולם
population-one
Space Pirate Trainer
זוכרים את כל אותם משחקי הארקייד הקלאסיים והמגניבים ? עכשיו תארו לכם את זה במציאות מדומה! כאשר מאות כלי טיס מנסים להוריד אתכם תצטרכו לחמוק ולירות בחזרה תוך כדי תנועה בלתי מפסקת
SUPERHOT VR
כשאתה זז גם הם זזים , מספרם גדול יותר ,התחמק מהכדורים , אסוף את הנשקים ותירה בכולם!! נסה להשאר בחיים . משחק יריות אסטרטגי מהנה ומאתגר
Guns'n'Stories
אתה צולל לתוך הזיכרונות של סבא שלך שהיה פעם צייד , אתה חי מחדש את ימי התהילה שלו במלוא ההרפתקאות הומור אפל וקאובואים.
The Ranger
הסיפור מתחיל ביבשת של רולנד שהוא אחראי בשמורת הטבע. רולנד עד ראיה לחריגה לאחרונה לירח הדם. חיות כועסות ועכשיו הצ'יף המבוגר של נביר. ניסה להסתיר את ארגון הפשע. האם תוכל למצוא רמזים להיכן הם נמצאים?
Show More
אימה וחדרי בריחה
Escapce Rooms& Horror
Constricted VR
האם יש לך את מה שנדרש כדי להימלט? החל מהצומת הראשית,יש לך אפשרות לבחור בין שני חדרי בריחה שונים עם נושאים וחידות שונות. המרתף של הפסיכופת או המסדרון המסתורי ? אתה הולך לגלות כמה סודות בזמן חקירת שני החדרים בניסיון הימלטות. שים לב כי המשחק הזה לא נועד להיות קל, עליך להשתמש בכל גרם של מיומנויות בילוש והסקת מסקנות על מנת להימלט ולברוח משני החדרים.
Contagion VR- Outbreak
סוף העולם, כפי שאנחנו מכירים אותו, מלא בזוועות שכמותן מעולם לא נראו לעין, אבל בכל חשכה מצוי הבזק של אור. בחר תפקיד של אחת מתוך הדמויות וחיה מחדש את סיפורי הגבורה וההקרבה של הניצולים ותחווה מה הם הפכו להיות. הצתוות אל חבריך, חקור סביבות מפורטות מאוד, חפש משאבים נדירים ובדוק האם יש לך את מה שנדרש כדי לשרוד עולם זומבי פוסט-אפוקליפסי !
Dead Secret
מי הרג את האריס בולארד? תעלומת אימה המתרחשת בקנזס הכפרית בשנת 1965. פרופסור מתבודד עם עבר מסתורי נרצח, ועליך לפצח את המקרה לפני שאתה הופך להיות הקורבן הבא. עליך לחקור את זירת הפשע, לחשוף מסמכים סודיים, ולחבר יחד את כל החלקים על מנת למצוא את שם הרוצח, אך עליך להיזהר ! שום דבר לא כפי שהוא נראה ואתה לא לבד. בולארד לקח את סודותיו לקבר ומישהו רוצה שהם יישארו שם.
The Brookhaven Experiment
עליכם להשתמש בנשק ובכלים המסופקים לכם כדי לשרוד גלים איומים ומפחידים ביותר של מפלצות איומות בניסיון להבין מה גרם לתחילתו של סוף העולם, ואם אתם חזקים מספיק, לעצור זאת מלהתרחש. האם תצליחו ?
The Price of Freedom
סוכנות ה-CIA מגייסת אותך לאחר שבנג'מין מילר פרץ למתקן וגנב את הסודות הכמוסים ביותר- מסמכים ובהם מחקר של נשק כימי, המסמכים מכילים תוכן הרסני במיוחד , אך מה יקרה כשאתה תגלה את הסוד שמאחורי המסמכים ?
Deserving Life
חשבת שזה המשלוח האחרון להיום ? לפתע מצאת את עצמך מתעורר כלוא בעליית גג חשוכה כשאין אף אחד בבית. יש לך שעה להבין מה קרה ולנסות לברוח משם. האם תצליח לצאת ?
The Villa- Allison's Diary
וילה, שגרה יום-יומית ומשפחה מאושרת. כאן הכל התחיל. הפרק האחרון בטרילוגיית האימה של אליסון, שבה תחיו מחדש, דרך פלאשבקים ואפקטים, את הלילה המפחיד ביותר שבו הרגה אליסון את הוריה ב -1956. בעזרת הפנס הנאמן שלך ולא יותר, התכונן למסע שטני לתוך האמת הנוראה.
trapped a VR Detective story
אנשים רבים חושבים שזה קורה רק ב 'חלקים רעים' של העולם, אבל העובדה היא כי סחר בבני אדם קורה בכל מדינה, בכל עיר, בכל יום של כל שנה. אין "סוג" סטנדרטי של אדם אשר נסחר. זה יכול להיות אמא שלך, אחותך, אחיך, חבר שלך, חברך לכיתה, או לך. אתה הופך לליסה, ילדה בת 14 משכונה אידיאלית, אשר פותתה לסחר על ידי ילד שפגשה באינטרנט. צא לסיפור מעשייה עם ליסה וחקור את עולמה, הרכב יחדיו רמזים חשובים מעברה, ולמד כיצד היא נפלה תחת שליטתו של ​​מתעלל.
The Hospital- Allison's Diary
ב -1956, ילדה בת תשע נפטרה בבית החולים הפסיכיאטרי של סנטה בנדטה מרטיר, שמה היה אליסון. כשהייתה בחיים, כתבה אליסון יומן אישי, שאמור להכיל את כל האמת על עברה ועל החיים המצמררים בבית החולים. היומן לא נמצא לעולם. כעבור כמה שנים נסגר בית החולים והפך למקום מפחיד, שכוח האל. אתה הוא גוגליאלמו קארטר, כתב חסר מעצורים המעוניין למצוא את יומנה של אליסון ולחשוף את סודותיה הנסתרים.
Show More
VRALITY.png

(c) כל הזכויות שמורות ויראליטי 2018 - צפייה מומלצת באתר ברזלוציה של 1920X 1080

whatsapp-logo-color-symbol.png